Головна / Правила

Правила голосування

Додаток № 1 до

Наказу №01-08/17

               Від 01серпня2017 р.

 

З А Т В Е Р Д Ж Е Н О:

Генеральний Директор ТОВ «Едіпресс Україна»

 І.Є. Катющенко __________________________

01листопада2017 р

 

Правила проведення першого етапу голосування Акції

«Viva! Найкрасивіші  люди України 2018»  

 

 

 1. Організатор проведення першого етапу голосування Номінації

 

Організатором Акції «Viva! Найкрасивіші люди України 2018» (далі – Номінація) є ТОВ «Едіпресс Україна» (надалі за текстом Організатор: Юридична адреса: Україна 03150 м. Київ, вул. Ділова 5, корпус 10А; Фактична (поштова) адреса: Україна, 04070, м. Київ, вулиця Спаська, 24/15, тел. (044) 498-98-80), видавець журналу „VIVA! Україна. Перший журнал провідомих людей” (надалі за текстом Журнал).

 

 1. Загальні положення

 

2.1. Метою Номінації є виявлення уподобань Читачів журналу та користувачів сайту www.viva.ua щодо краси, стилю та популярності зірок шоу-бізнесу, спорту, громадських діячів, діячів мистецтва та інших відомих людей, а також привернення уваги до журналу „VIVA! Україна. Перший журнал про відомих людей” (надалі – Журнал) та сайту www.viva.ua Номінація не має на меті безпосереднього отримання прибутку за результатами акції, однак спрямована на популяризацію Журналу та підняття рейтингів його продажу.

 

2.2. Строки проведення акції з 05 грудня 2017 року по 02 лютого2018 року включно.Акція проходить по всій території України за виключенням території Автономної республіки Крим та зони проведення АТО.

2.1.Строки проведення  першого етапу голосування Номінації  з 05 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року включно.

2.2.2. Строки проведення  другого етапу голосування Номінації  з 15 січня 2018 року по 01 лютого 2018 року 

 

2.3. Етапи проведення Акції:

- розміщення інформації про акцію на сайті  Журналу www.viva.ua, а також на сайті sk.viva.ua;

- розміщення інформації про акцію в Журналі та на сайті  Журналу www.viva.ua, а також на сайті sk.viva.ua;

- розміщення інформації про  номінантів  акції на сайті sk.viva.ua та публікація інформації про номінантів акції в Журналі;

 • проведення другого етапу голосування за Найкрасивішу жінку та Найкрасивішого чоловіка України читачами Журналу.
 • підведення підсумків голосування;

- визначення переможців Номінації  Спеціально уповноваженою Комісією у складі:

 1. Генеральний директор ТОВ «Едіпресс Україна» Катющенко І. Є.
 2. Заступник генерального директора Бойко Н.В.
 3. Головний редактор Журналу Слабошпицька І. М.
 4. Заступник Головного редактора Журналу Вітязь Т. Ю.

 

- визначення переможців Акції та Головного переможця Акції;

- проведення церемонії нагородження Найкрасивішої жінки та Найкрасивішого чоловіка України, що відбудеться 02 лютого 2018 року в Національному Палаці Мистецтв «Україна»;

- вручення подарунків Акції.

 

Організатор  Номінації у своїх діях керується чинним законодавством України, цими Правилами та іншими документами.

2.4. Відповідальність за проведення та визначення підсумків Акції несе Комісія, остаточний склад якої призначається безпосередньо перед проведенням підсумків Акції.

Відповідальність за підготовку і проведення Акції несе маркетинг-менеджер Сєркіна Вікторія.Контроль за підготовкою та проведенням підсумків етапів голосування Номінації здійснює Заступник генерального директора Бойко Наталія.

 

 1. Розміщення інформації про проведення першого етапу голосування Номінації

 

3.1. Акція полягає в обранні Найкрасивішої жінки та Найкрасивішого чоловіка України за процедурою, викладеною в цих правилах. Вибір проводиться із 63 жінок та 63 чоловіків – публічно відомих в Україні осіб, обраних читачами Журналу та відвідувачами сайту Журналу. Фотозображення 63 жінок та 63 чоловіків розміщаються на сайті sk.viva.ua.

 

 1. Голосування та право на участь в першому етапі голосування Номінації

 

4.1. В період з 05 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року включно впродовж першого етапу Номінації  Учасники першого етапу голосування Номінації  шляхом  Інтернет-голосування на сайті sk.viva.ua  віддають свої голоси та обирають з  63 чоловіків та 63 жінок  номінантів, що претендують на звання Найкрасивішої жінки та Найкрасивішого чоловіка 2018 року.  

За результатами   першого етапу  Інтернет-голосування Редакція Журналу визначає  20 чоловіків і 20 жінок - номінантів, які  набрали найбільшу кількість  голосів відвідувачів сайту  sk.viva.ua

 

Кількість голосів, які Учасник  впродовж першого етапу голосування може віддати за номінантів  першого етапу голосування Номінації  з однієї IP – адреси/ з одного користувацького аккаунту у соціальній мережі Facebook– 1 голос за  чоловіків та 1 голос за жінок за одну добу

 

4.2. Всі Учасники першого етапу голосування Номінації, беручи в ній участь, погоджуються з цими правилами та зобов'язуються додержуватися і виконувати їх. Учасники також підтверджують, що ознайомлені зі своїми правами та дають згоду ТОВ «Едіпресс Україна» та партнерам Акції на надання, внесення в базу та обробку персональних даних відповідно до ч. 2 ст. 32 Конституції України та абз. 5. ч. 1 ст. 2, п. 1. ч. 2 ст. 7, п. 1. ч. 1. ст. 11, Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI. з комерційною метою.

4.3. Голосування шляхом надіслання SMS-повідомлення здійснюється на номер 4345 та має містити код, зазначений на фото претендента на звання Найкрасивіша жінка України / Найкрасивіший чоловік України, яка / який на думку Учасника найбільшою мірою заслуговує бути визнаною / визнаним  Найкрасивішою жінкою України / Найкрасивішим чоловіком України. Вартість відправлення одного SMS-повідомлення на номер 4345 складає 2.00 грн з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7.5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Для всіх національних GSM операторів України. Послуга надається повнолітнім. Для абонентів ПрАТ "ВФ Україна" (ТМ "Vodafone"), які перебувають у роумінгу, додатково оператором утримується роумінговий збір за відправку SMS-повідомлення на короткий номер згідно роумінговій тарифній зоні. Технічний партнер: ТОВ «ГЛОБАЛ СМС», інформаційна служба: /044/383-20-90, /050/440-15-59 (з 9:00 до 18:00, в робочі дні).

 

 1. Визначення переможців першого етапу голосування Номінації - Найкрасивіших людей України

 

5.1. Підрахунок голосів за Інтернет голосуванням здійснюється Організатором Номінації до 15 січня  2018 року включно.

5.2.  До наступного етапу потрапляють 20 Найкрасивіших жінок - Номінантів та 20 Найкрасивіших чоловіків - Номінантів України, котрі набрали більшу кількість голосів за результатами Інтернет-голосування.

 

 1. Подарунки для учасників голосуванняпершого етапу голосування Номінації. Порядок отримання Подарунків

 

6.1. Подарунками першого етапу голосування Номінації є:

- квитки на відвідування Церемонії нагородженні переможців Акції «Viva! Найкрасивіші люди України 2018» у Національному Палаці Мистецтв «Україна» 02 лютого 2018 року - 10 шт.

 

6.2.  Грошовий еквівалент Подарунку не  надається.

 

6.3. Учасники голосування мають можливість отримати подарунки від Організатора акції.  Визначення претендента на отримання  подарунку акції здійснюється Редакцією  Журналу шляхом випадкової вибірки на підставі даних, отриманих від Інтернет провайдерів.     

Загальна кількість переможців – 5(п’ять) осіб, які визначаються шляхом випадкового відбору Організатором з переліку всіх екаунтів: Особи, визначені як Переможці, отримують у подарунок по 2 квитки на Церемонію нагородження переможців Номінації від Організатора, що відбудеться 02 лютого 2018 року в Національному Палаці Мистецтв «Україна».

Список  переможців розміщується на сторінці Журналу у соціальних мережахFacebookу період з 15 січня по 26 січня 2018 року.

6.4. Переможцям першого етапу голосування Номінації, що віддавали свої голоси шляхом Інтернет- голосування,  може бути додатково повідомлено про перемогу Організатором із зазначенням подарунку, на отримання якого має право такий переможець. Повідомлення переможців може бути здійсненошляхом надсилання повідомлення на електронну адресу профіля у соціальній мережіFacebook, яка була зареєстрована під час голосування за номінанта на звання Найкрасивіша жінка або Найкрасивіший чоловік України.

 

6.5. За бажанням та на вибір партнерів Акції переможцям голосування можуть бути надані додатково цінні подарунки від Партнерів Акції.

 

6.6. Про порядок отримання подарунків переможців, що приймали участь у Інтернет-голосуванні, можна дізнатися у Організатора акції.

 

6.7. Якщо учасник, який  мав право на отримання подарунку, не звернувся до Організатора Акції для його отримання ,він втрачає право на отримання подарунку.

 

Правила проведення другого етапу голосування

Акції «Найкрасивіші  люди України 2018»

 

 1. Організатор та Партнер Акції

 

Організатором Акції «Viva! Найкрасивіші люди України 2018» (далі – Акція/Номінація) є ТОВ «Едіпресс Україна» (надалі за текстом Організатор: Юридична адреса: Україна 03150 м. Київ, вул. Ділова 5, корпус 10А; Фактична (поштова) адреса: Україна, 04070, м. Київ, вулиця Спаська, 24/15 тел. (044) 498-98-80), видавець журналу „VIVA! Україна. Перший журнал про відомих людей ” (надалі за текстом Журнал).

 

 1. Загальні положення

 

2.1. Метою Акції є виявлення уподобань Читачів журналу щодо краси, стилю та популярності зірок шоу-бізнесу, спорту, громадських діячів, діячів мистецтва та інших відомих людей, а також привернення уваги до журналу „VIVA! Україна. Перший журнал про відомих людей ” (надалі – Журнал). Акція не має на меті безпосереднього отримання прибутку за результатами акції, однак спрямована на популяризацію Журналу.

 

2.2.1.Строки проведення  першого етапу голосування Номінації  з 05 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року включно.

2.2.2. Строки проведення  другого етапу голосування Номінації  з 15 січня 2018 року по 01 лютого 2018 року

 

2.3. Строки проведення акції з 05 грудня 2017 року по 02 лютого 2018 року включно. Акція проходить по всій території України за виключенням території Автономної республіки Крим та зони проведення АТО.

 

2.3. Етапи проведення Акції:

- розміщення інформації про акцію на сайті  Журналу www.viva.ua, а також на сайті sk.viva.ua;

- розміщення інформації про акцію в Журналі та на сайті  Журналу www.viva.ua, а також на сайті sk.viva.ua;

- розміщення інформації про  номінантів  акції на сайті sk.viva.ua та публікація інформації про номінантів акції в Журналі;

 • проведення другого етапу голосування за Найкрасивішу жінку та Найкрасивішого чоловіка України читачами Журналу.
 • підведення підсумків голосування;

- визначення переможців Номінації  Спеціально уповноваженою Комісією у складі:

 1. Генеральний директор ТОВ «Едіпресс Україна» Катющенко І. Є.
 2. Заступник генерального директора Бойко Н.В.
 3. Головний редактор Журналу Слабошпицька І. М.
 4. Заступник Головного редактора Журналу Вітязь Т. Ю.

 

- визначення переможців Акції та Головного переможця Акції;

- проведення церемонії нагородження Найкрасивішої жінки та Найкрасивішого чоловіка України, що відбудеться 02 лютого 2018 року в Національному Палаці Мистецтв «Україна»;

- вручення подарунків Акції.

 

2.4. Відповідальність за проведення та визначення підсумків Акції несе Комісія, остаточний склад якої призначається безпосередньо перед проведенням підсумків Акції. Організатор  Акції у своїх діях керується чинним законодавством України, цими Правилами та іншими документами.

Відповідальність за підготовку і проведення Акції несе маркетинг-менеджер Сєркіна Вікторія.Контроль за підготовкою та проведенням підсумків етапів голосування Номінації  здійснює Заступник генерального директора Бойко Наталія.

 

 1. Розміщення інформації про Акцію

3.1. Другий етап голосування Акції полягає в обранні Найкрасивішої жінки та Найкрасивішого чоловіка України за процедурою, викладеною в цих правилах. Вибір проводиться читачами Журналу та відвідувачами сайту Журналу із 20 жінок та 20 чоловіків – відомих в Україні осіб. Фотозображення 20 жінок та 20 чоловіків розміщаються на сайті sk.viva.ua. Публікування фотографій номінантів на звання найкрасивіших людей України також здійснюється в № 01/02 (2018)  Журналу. Інформація міститиме фотографії та коди номінантів.

3.2. Розміщення інформації про Акцію відбувається шляхом повідомлення Читачів Журналу про Акцію та публікування фотографій відомих в Україні діячів мистецтва, шоу-бізнесу, спорту, громадських діячів, обраних редакцією Журналу, тощо, які на думку редакції Журналу є гідними бути визнаними Найкрасивішою жінкою та Найкрасивішим чоловіком України.

3.3. Інформування Читачів Журналу здійснюється шляхом публікування повідомлень про Акцію, її зміст та порядок участі в Журналі № 01/02 (2018)та на сайті sk.viva.ua.

 

 1. Голосування та право на участь у другому етапі голосування Номінації

4.1. В період з 15 січня 2018 року по 01 лютого 2018 року (до 12 години дня)  впродовж другого етапу Акції  Учасники Акції  шляхом  Інтернет-голосування на сайті  Журналу sk.viva.ua  та sms-голосування віддають свої голоси та обирають із 20 чоловіків та 20 жінок номінантів, що претендують на звання  Найкрасивішої жінки та Найкрасивішого чоловіка 2018 року за результатами першого етапу голосування.

4.2. За результатами другого етапу  Інтернет- та sms-голосування  Спеціально уповноважена Комісія приймає остаточне рішення та визначає одного чоловіка та одну жінку, які набрали найбільшу кількість голосів читачів Журналу та відвідувачів сайту.

Кількість голосів, які Учасник впродовж другого етапу голосування може віддати за номінантів  Акції  з однієї IP - адреси / з одного користувацького аккаунту у соціальній мережі Facebook – 1 голос за будь-якого чоловіка та 1 голос за будь-яку  жінку за одну добу.Кількість sms-голосів, які Учасник впродовж другого етапу голосування може віддати за номінантів  Акції  з одного номера мобільного телефону  -   не більше 10 sms-повідомлень з одного абонентського номеру  протягом однієї добиза номінантів впродовж всього строку дії Акції.                 

4.3.Голосування шляхом надіслання SMS-повідомлення здійснюється на номер 4345 та має містити код, зазначений на фото претендента на звання Найкрасивіша жінка України / Найкрасивіший чоловік України, яка / який на думку Учасника найбільшою мірою заслуговує бути визнаною / визнаним  Найкрасивішою жінкою України / Найкрасивішим чоловіком України. Вартість відправлення одного SMS-повідомлення на номер 4345 складає 2.00 грн. з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7.5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Для всіх національних GSM операторів України. Послуга надається повнолітнім. Для абонентів ПрАТ "ВФ Україна" (ТМ "Vodafone"), які перебувають у роумінгу, додатково оператором утримується роумінговий збір за відправку SMS-повідомлення на короткий номер згідно роумінговій тарифній зоні. Технічний партнер: ТОВ «ГЛОБАЛ СМС», інформаційна служба: /044/383-20-90, /050/440-15-59 (з 9:00 до 18:00, в робочі дні).

 

4.4 Всі Учасники другого етапу голосування Номінації, беручи в ній участь, погоджуються з цими правилами та зобов'язуються додержуватися і виконувати їх. Учасники також підтверджують, що ознайомлені зі своїми правами та дають згоду ТОВ «Едіпресс Україна» та партнерам  Акції на надання, внесення в базу та обробку персональних даних відповідно до ч. 2 ст. 32 Конституції України та абз. 5. ч. 1 ст. 2, п. 1. ч. 2 ст. 7, п. 1. ч. 1. ст. 11, Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI. з комерційною метою.

 

 1. Підведення підсумків другого етапу голосування Номінації. Подарунки для учасників голосування другого етапу голосування Номінації. Порядок отримання Подарунків

 

5.1. Подарунками другого етапу голосування є:

- квитки на відвідування Церемонії нагородженні переможців Акції «Viva! Найкрасивіші люди України 2018» у Національному Палаці Мистецтв «Україна» 02 лютого 2018 року –10 шт.

5.2. Грошовий еквівалент Подарунку не  надається.

5.3. За бажанням та на вибір партнерів Акції переможцям голосування можуть бути надані додатково цінні подарунки від Партнерів Акції.

5.4. Підрахунок голосів за SMS-повідомленнями здійснюється Організатором акції до 02 лютого 2018 року включно.

5.5. Учасники голосування мають можливість отримати подарунки від Організатора. Визначення претендента на отримання  подарунку акції здійснюється Організатором шляхом випадкової вибірки на підставі даних, отриманих від SMS провайдерів.     

5.6. Загальна кількість переможців голосування 2-го етапу – 5(п’ять) осіб, які визначаються шляхом випадкового відбору Організатором з переліку всіх надісланих SMS-повідомлень. Особи, визначені як Переможців, отримують у подарунок по 2 квитки на відвідування Церемонії нагородженні переможцівАкції «Viva! Найкрасивіші люди України 2018» у Національному Палаці Мистецтв «Україна»02 лютого 2018 року від Організатора.

5.7. Переможцям Акції, що віддавали свої голоси шляхом SMS голосування,  повідомляється про перемогу шляхом телефонного дзвінка від Організатора із зазначенням подарунку, на отримання якого має право такий переможець. Телефонний дзвінок здійснюється  на номер, з якого було відправлено повідомлення з кодом номінанта на звання Найкрасивіша жінка або Найкрасивіший чоловік України.

Про порядок отримання подарунків переможців, що приймали участь у SMS-голосуванні, повідомляють по телефону, з якого надсилались SMS-повідомлення. Повідомлення переможців буде здійснюватися з 15 січня 2018 року до 01лютого 2018 року.

5.8. Якщо учасник, який  мав право на отримання подарунку, не звернувся до Організатора Акції для його отримання він втрачає право на отримання подарунку.